Region: mazowieckie

Zakres:
dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Zainwestuje w pomysł na biznes
Zainwestuje w pomysł na biznes250 000.00 PLN

Masz pomysł na biznes, ale brakuje Ci pieniędzy na jego realizację? A może chcesz rozwinąć działającą już firmę i potrzebujesz do tego kapit... czytaj dalej »

Szukam inwestora do startupu o możliwościach globalnych
Szukam inwestora do startupu o możliwościach globa... 1 500 000.00 PLN

Szukam inwestora do startupu z branży alkoholowej. Chodzi o wprowadzenie na rynek napoi alkoholowych, których praktycznie jeszcze nie ma na ... czytaj dalej »

Wsparcie finansowe dla potrzebujących firm
Wsparcie finansowe dla potrzebujących firm 1 000 000.00 PLN

Chcesz zainwestować w projekt, ale brakuje Ci środków finansowych? Twój bank odmawia udzielenia pożyczki? Jesteśmy rozwiązaniem twojego pr... czytaj dalej »

Pożyczki dla firm pod hipotekę bez bik
Pożyczki dla firm pod hipotekę bez bik 500 000.00 PLN

Firmowe pożyczki z prywatnego funduszu pod grunty rolne, nieruchomości komercyjne oraz mieszkalne, bez BIK i weryfikacji baz, umowa notarial... czytaj dalej »

Czy jesteś w trudnej sytuacji? Czy masz problemy finansowe?
Czy jesteś w trudnej sytuacji? Czy masz problemy f... 5 000.00 PLN

Czy jesteś w trudnej sytuacji? Czy masz problemy finansowe? Jestem poważnym i uczciwym pożyczkodawcą, Mogę zaoferować wiarygodną pożyczkę ... czytaj dalej »

Czy jesteś w trudnej sytuacji? Czy masz problemy finansowe?
Czy jesteś w trudnej sytuacji? Czy masz problemy f... 5 000.00 PLN

Czy jesteś w trudnej sytuacji? Czy masz problemy finansowe? Jestem poważnym i uczciwym pożyczkodawcą, Mogę zaoferować wiarygodną pożyczkę ... czytaj dalej »

Spokojna przyszłość z AXA
Spokojna przyszłość z AXA 35.00 PLN

Zdrowie i bezpieczeństwo swoje oraz najbliższych cenimy najwyżej. Jednak dopiero w zderzeniu z chorobą lub innym poważnym zdarzeniem (np. Wy... czytaj dalej »

Finansowanie prywatne dla firm pod hipoteke nieruchomosci bez bik
Finansowanie prywatne dla firm pod hipoteke nieruc... 10.00 PLN

Zajmujemy się udzielaniem prywatnych pożyczek dla firm. Prowadzimy działalność na terenie całej Polski i finansujemy wszystkie sektory gospo... czytaj dalej »

Sprzedam prawa do Akcji kopalń
Sprzedam prawa do Akcji kopalń 1.00 PLN

Sprzedam prawa do Akcji pracowniczych śląskich kopalń węgla. Biorąc aktualną tendencję rozwojową górnictwa i dotychczasowy przebieg prywatyz... czytaj dalej »

Sprzedam Akcje Spółki Mesko
Sprzedam Akcje Spółki Mesko 1.00 PLN

Sprzedam Akcje pracownicze Zakładów Metalowych Mesko. Jest to firma o wieloletniej tradycji, osiągająca bardzo dobre wyniki, działająca w ro... czytaj dalej »

Szukam wspólnika
Szukam wspólnika 100 000.00 PLN

Szukam wspólnika do gotowego biznesu (kontrakt na 5 lat) Moj wkład to 500 tyś. Od wspolnika oczekuję wkładu finansowego (min. 100 tyś) ora... czytaj dalej »