Pośrednictwo inwestycyjne

Masz pomysł na biznes, ale brakuje Ci pieniędzy na jego realizację? A może chcesz rozwinąć działającą już firmę i potrzebujesz do tego kapitału? W przypadku poszukiwania możliwości finansowania przedsięwzięcia lub rozwoju firmy warto wziąć też pod uwagę zewnętrznego inwestora. Założeniem takiego rozwiązania jest pozyskanie znacznych środków finansowych w zamian za część udziałów w realizowanym przedsięwzięciu.

Wsparcie finansowe

Oczekiwaniem każdego inwestora jest pomnożenie zainwestowanego kapitału. Wkład wnoszony przez inwestora w zamian za procentowy udział w wypracowanych przyszłych zyskach przeznaczony jest na rozwój danego przedsięwzięcia. W zależności od rodzaju inwestycji wkład ten może być w formie środków pieniężnych lub udostępnienia innego posiadanego przez inwestora zaplecza kapitałowego.

Pośredniczymy we wsparciu finansowym. Pozyskujemy środki na realizację pomysłów oraz wspieramy rozwój przedsiębiorstw. Łączymy inwestycje z inwestorami. Jeśli szukasz więc inwestora lub partnera biznesowego skontaktuj się z nami.

Inwestorzy

Inwestorów w zależności od przedsięwzięcia może być kilku lub nawet kilkunastu. Ich rola ogranicza się do pozyskania kilku procentowych udziałów.

Do inwestorów strategicznych zaliczamy tych inwestorów, których wkład w dane przedsięwzięcie przekracza 20% udziałów.

Rodzaj współpracyBez naszego
pośrednictwa
Z naszym pośrednictwem
poniżej 1 mlnpowyżej 1 mln
Rodzaj inwestycjikapitałowakapitałowa z pełną opieką agenta
Biznesplanbrakopcjaopcja
Mailing inwestorski
Audyt inwestycyjny
Analiza rentowności
Doradztwo biznesowe
Negocjacje finansowebezpośredniez pomocą agenta inwestycyjnego
Prowizja inwestycyjnaod 790 zł *od 2400 zł *
+ 5,0 %+ 2,5 %