Doradztwo biznesowe

Jeżeli planujesz założyć firmę, jesteś w trakcie jej tworzenia lub już ją posiadasz to można śmiało przypuszczać, że chcesz być osobą pełną osobistej satysfakcji, z poczuciem własnej wartości i dodatkowo także zamożną. Własna firma to co prawda nie jedyny, ale jeden z lepszych kierunków w drodze do bogactwa, upragnionej wolności finansowej i sukcesu osobistego.

Statystyki

Niestety problem jest tylko taki, że około 8 na dziesięć firm upada w 2 pierwszych latach swojej działalności, a większość tych, które przetrwają ten okres i pozostaną na rynku będą nadal borykały się z kłopotami finansowymi przez co najmniej kilka lat. Dla nieprzygotowanych oczywiście to wciąż wysokie ryzyko bankructwa i dalsza mozolna przeprawa rynkowa po sensowne zyski.

Wsparcie biznesowe

Zamiast czekać lepiej działać jeszcze przed powstaniem problemu. Możemy Ci pomóc, nie musisz ryzykować bankructwa. Skorzystaj z naszego ogromnego doświadczenia biznesowego. Pomagaliśmy założyć wiele firm, a jeszcze więcej ich uratowaliśmy lub rozwinęliśmy. Nauczyliśmy setki osób, jak stworzyć dochodowy biznes i jak go przyśpieszyć, aby zyski pojawiały się jak najszybciej.

Doradztwo biznesowe oraz usługi konsultingowe obok prowadzonych przez nas szkoleń są chyba najlepszym "dopalaczem" w rozwoju danej firmy, ponieważ doskonale wiemy jakie czynniki wpływają na sukces biznesowy danej firmy na rynku oraz jakie czynniki mogą być jednocześnie szansą i "ostatnią deską ratunku" dla tonącej firmy. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci rozwiązać Twój problem.

DoradztwoOrganizacyjneReorganizacyjne
Rodzaj doradztwaEwolucyjneRewolucyjne
Kompleksowy audyt biznesowy
Weryfikacja koncepcji biznesowej
Optymalizacja kosztów
Stworzenie biznesplanu
Biznesplan naprawczy
Inwestycja kapitałowaopcjaopcja
Koszty doradztwaIndywidualneIndywidualne