Firmy, spółki, udziały

Zakres:dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Sprzedam udziały w spółce
Sprzedam udziały w spółce3 000 000.00 PLN

Sprzedam udziały w działającej nieprzerwania od 1994 roku Spółce z branży drukarskiej. Spółka ma uznane miejsce na rynku, jest jedną z najwi... czytaj dalej »

Sprzedam Akcje Spółki Mesko
Sprzedam Akcje Spółki Mesko1.00 PLN

Sprzedam Akcje pracownicze Zakładów Metalowych Mesko. Jest to firma o wieloletniej tradycji, osiągająca bardzo dobre wyniki, działająca w ro... czytaj dalej »

Sprzedam prawa do Akcji kopalń
Sprzedam prawa do Akcji kopalń1.00 PLN

Sprzedam prawa do Akcji pracowniczych śląskich kopalń węgla. Biorąc aktualną tendencję rozwojową górnictwa i dotychczasowy przebieg prywatyz... czytaj dalej »

Szukam wspólnika
Szukam wspólnika100 000.00 PLN

Szukam wspólnika do gotowego biznesu ( kontrakt na 5 lat ) Moj wkład to 500 tyś. Od wspolnika oczekuję wkładu finansowego( min. 100 tyś ) or... czytaj dalej »

Poszukuję inwestora
Poszukuję inwestora30 000.00 PLN

Jestem byłym żołnierzem i założycielem oraz wieloletnim prezesem i przewodniczącym RN ZECO sp z oo we Wrocławiu. Obecnie od 6 lat mieszkam w... czytaj dalej »

Szukam poważnego inwestora
Szukam poważnego inwestora30.00 PLN

Jestem byłym żołnierzem, założycielem i wieloletnim prezesem i przewodniczącym RN ZECO sp z oo we Wrocławiu. Od 6lat mieszkam w Ghanie gdzie... czytaj dalej »

Syndyk Brickel Polska Finance sprzeda prawa majątkowe
Syndyk Brickel Polska Finance sprzeda prawa majątkowe691.87 PLN

Syndyk masy upadłości Brickel Polska Finance Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zaprasza do udziału w aukcji na nabycie praw mają... czytaj dalej »

Deski,elementy,tarcica iglasta, lisciasta od 150 zl/m3
Deski,elementy,tarcica iglasta, lisciasta od 150 zl/m3150.00 PLN

Ukraina. Deski, elementy, tarcica 50mm nieobrzynana iglasta, lisciasta od 150 zl/m3 w roznych klasach jakosci odpowiednio zapakowana i gotow... czytaj dalej »

Sprzedam portal
Sprzedam portal 50 000.00 PLN

Witam. Sprzedam portal www.gieldarolnicza.pl Portal funkcjonuje od 3 miesięcy jednak ze względu na to iż posiadam sklep internetowy oraz hur... czytaj dalej »

Współinwestor / inwestor do rozpoczętej budowy budynku mieszkalnego
Współinwestor / inwestor do rozpoczętej budowy budynku mieszkalnego1.00 PLN

Poszukuję współinwestora / inwestora do rozpoczętego projektu budowy budynku mieszkalnego z 16 mieszkaniami oraz garażami podziemnymi. Obecn... czytaj dalej »