Agencja inwestycyjna

Agencja iwestycyjna Agencja inwestycyjna (investoringowa) wywodzi się z nieformalnego stowarzyszenia zrzeszając aktualnie już kilkudziesięciu ludzi w Polsce i za granicami naszego kraju. Początkowo celem powstania klubu było nawiązywanie i utrzymywanie wzajemnych kontaktów biznesowych.

Z biegiem czasu klub ten przerodził się w wyspecjalizowaną agencję, która zarówno poszukuje okazji do inwestycji, jak również pomaga innym ludziom rozwijać ich własny biznes i dążyć do finansowej niezależności.

Jesteśmy prawdopodobnie jedyną tego typu agencją inwestycyjną w Polsce i jednocześnie wyjątkowy klub biznesowy. Począwszy od edukacji przez doradztwo aż po inwestycje dostarcza kompletną wiedzę, metodologię i środowisko dla każdego, kto chce osiągnąć sukces w życiu zarówno osobistym, jak i zawodowym.

Nasza oferta

Doradztwo
  • Wsparcie konsultingowe
Inwestycje
  • Wsparcie kapitałowe
Edukacja
  • Wsparcie szkoleniowe
Promocja

Współpraca z nami

Posiadamy wysoce wykwalifikowany zespół oraz współpracujących z nami inwestorów. Nie zamykamy się jednak tylko do czystego pośrednictwa inwestycyjnego, ale świadczymy również kompleksowe doradztwo biznesowe dla naszych Klientów.

Nawiążemy współpracę z osobami planującymi rozpoczęcie działalności oraz z istniejącymi już przedsiębiorstwami. Szczególnie zachęcamy do kontaktu firmy pragnące rozwinąć swoje skrzydła i wybić się spośród konkurencji maksymalizując przy tym swoje zyski.

W ramach współpracy oferujemy zarówno kompleksowe doradztwo jak i zaplecze inwestycyjne. Oferujemy pełne wsparcie przy realizacji projektów inwestycyjnych od tych małych po te największe! Jeśli chcesz zainwestować lub masz jakiś ciekawy pomysł, zadzwoń do nas i sprawdź, czy możemy zrealizować go wspólnie!

Pomagamy nie tylko w znalezieniu inwestora, ale również służymy szeroką wiedzą z zakresu funkcjonowania firm, dobierając bądź sugerując rozwiązania biznesowe adekwatne do etapu ekspansji biznesowej naszego klienta. Wiemy, że stosowanie wyłącznie właściwych działań marketingowych przekłada się na szybki i zdecydowany sukces naszych klientów przez co zyskuje nie tylko nasz Klient, ale także i nasza agencja inwestycyjna!